Mladší žáci stoprocentní

V neděli 8.října 2017 vstoupili do nové sezóny mladší žáci SC Podještědí Český Dub a nutno říct, že velmi úspěšně. Dva zápasy, dvě vítězství! V prvním zápase se našim hráčům a hráčce postavil tým DDM Liberec, který kladl zejména v první třetině houževnatý odpor. Náš celek měl sice více ze hry, ale góly se mu střílet nedařilo, na jeden gólový úspěch dokázal soupeř z ojedinělé šance odpovědět. Celkově pak náš tým nehrál tak, jak by měl a proto přišla po první třetině vážná promluva trenéra. Ta zabrala a po dvou třetinách byl pohled na časomíru veselejší, 5:1 pro nás. Poslední třetina byla celkem poklidná, i když s velkým množstvím chyb a špatnou rozehrávkou, přesto skončila naší výhrou 2:1. Naše družstvo si tak na začátek připsalo přesvědčivé vítězství, ale s vědomím, že je hodně co zlepšovat. Ve druhém zápase jsme narazili na nováčka, tým SK Hodkovice n/M, tento nový tým se na první turnaj sešel v nízkém počtu, měl pouze brankáře a pět hráčů do pole a i proto bylo vítězství povinností. Náš celek tuto povinnost splnil a za stavu 15:0 byl zápas ukončen chvíli před koncem druhé třetiny. Děkujeme všem hráčům a hráčce za reprezentaci a gratulujeme ke dvěma vítězstvím. Všem zúčastněným děkujeme za pomoc s organizací a pohodový průběh turnaje. Divákům a rodičům děkujeme za podporu našeho celku.