Pozvánka na Juniory

20191013_224005

Označeno v Uncategorized

Pozvánka na Starší žáky

20191013_224019

Označeno v Florbal - Starší žáci

Pozvánka na muže „B“

20191013_224037

Označeno v Florbal - Muži B

Rozpis zápasů Juniorů

Rozpis zápasů  –  junioři; 2. liga juniorů

-         Domácí turnaje jsou tučně zvýrazněné.

datum čas domácí hosté hala
29.9 8:00 TJ Turnov SC Podještědí Č. Dub SH TJ Turnov
29.9 10:50 SC Podještědí Č. Dub FLORBAL JABLONEC SH TJ Turnov
26.10 10:30 SC Podještědí Č. Dub FBC Česká Lípa SH Český Dub
26.10 13:30 SC Podještědí Č. Dub FBC Liberec B SH Český Dub
10.11 0:00 SCC SEMILY SC Podještědí Č. Dub Hala míčových sportů Liberec
10.11 0:00 FLORBAL JABLONEC SC Podještědí Č. Dub Hala míčových sportů Liberec
24.11 0:00 SC Podještědí Č. Dub TJ Turnov SH Tanvald
24.11 0:00 SC Podještědí Č. Dub SCC SEMILY SH Tanvald
7.12 0:00 FBC Liberec B SC Podještědí Č. Dub SH TJ Jiskra Nový Bor
7.12 0:00 FBC Česká Lípa SC Podještědí Č. Dub SH TJ Jiskra Nový Bor
12.1 0:00 TJ Turnov SC Podještědí Č. Dub SH TJ Turnov
12.1 0:00 SC Podještědí Č. Dub FLORBAL JABLONEC SH TJ Turnov
8.2 0:00 FBC Liberec B SC Podještědí Č. Dub SH Česká Lípa
8.2 0:00 FBC Česká Lípa SC Podještědí Č. Dub SH Česká Lípa
22.2 0:00 SC Podještědí Č. Dub FBC Česká Lípa SH Český Dub
22.2 0:00 SC Podještědí Č. Dub FBC Liberec B SH Český Dub
14.3 0:00 SCC SEMILY SC Podještědí Č. Dub Hala míčových sportů Liberec
14.3 0:00 FLORBAL JABLONEC SC Podještědí Č. Dub Hala míčových sportů Liberec
28.3 0:00 SC Podještědí Č. Dub TJ Turnov SH Tanvald
28.3 0:00 SC Podještědí Č. Dub SCC SEMILY SH Tanvald
Označeno v Uncategorized

Rozpis zápasů B týmu

Rozpis zápasů  –  muži „B“;  Liberecká liga mužů 

-         Domácí turnaje jsou tučně zvýrazněné.

 

datum čas domácí hosté hala
29.9 11:30 TJ Sokol Koberovy – Stará garda SC Podještědí Č. Dub B SC Železný Brod
29.9 13:00 SC Podještědí Č. Dub B FBC Lomnice SC Železný Brod
19.10 9:00 SC Podještědí Č. Dub B FBC Šluknovsko Česká Lípa SH Český Dub
19.10 14:00 FBC Bestie Česká Lípa C SC Podještědí Č. Dub B SH Český Dub
3.11 0:00 FBC Rebels Liberec D SC Podještědí Č. Dub B SH Český Dub
3.11 0:00 SC Podještědí Č. Dub B Vlci SFbK Frýdlant SH Český Dub
1.12 0:00 SC Podještědí Č. Dub B TJ Sokol Koberovy – Stará garda SH TJ Turnov
1.12 0:00 TJ Turnov B SC Podještědí Č. Dub B SH TJ Turnov
15.12 0:00 SC Podještědí Č. Dub B FBC Rebels Liberec D SC Železný Brod
15.12 0:00 Vlci SFbK Frýdlant SC Podještědí Č. Dub B SC Železný Brod
21.12 0:00 FBC Šluknovsko Česká Lípa SC Podještědí Č. Dub B SH Česká Lípa
21.12 0:00 SC Podještědí Č. Dub B FBC Bestie Česká Lípa C SH Česká Lípa
2.2 0:00 SC Podještědí Č. Dub B TJ Turnov B SH Český Dub
2.2 0:00 TJ Sokol Koberovy – Stará garda SC Podještědí Č. Dub B SH Český Dub
2.2 0:00 SC Podještědí Č. Dub B FBC Lomnice SH Český Dub
23.2 0:00 SC Podještědí Č. Dub B FBC Šluknovsko Česká Lípa SC Železný Brod
23.2 0:00 FBC Bestie Česká Lípa C SC Podještědí Č. Dub B SC Železný Brod
7.3 0:00 FBC Rebels Liberec D SC Podještědí Č. Dub B Hala míčových sportů Liberec
7.3 0:00 SC Podještědí Č. Dub B Vlci SFbK Frýdlant Hala míčových sportů Liberec
22.3 0:00 SC Podještědí Č. Dub B TJ Turnov B SH ZŠ T.G.M. Lomnice nad Popelkou
22.3 0:00 FBC Lomnice SC Podještědí Č. Dub B SH ZŠ T.G.M. Lomnice nad Popelkou

 

Označeno v Florbal - Muži B