Nepěkný pohled na tabulku

Musíme si přiznat, že začátek sezóny zatím rozhodně není podle našich představ ani u jednoho ze dvou mužských týmů. B tým je po osmi zápasech s jedním bodem na předposledním místě, A tým pak po šesti zápasech se čtyřmi body pouze o jednu příčku výše. Co nás zatím mrzí nejvíce, je skutečnost, že béčko prohrálo oba letošní domácí zápasy a áčko dokonce všechny čtyři dosavadní duely na domácí palubovce, na které jsme v uplynulých sezónách pravidelně bodovali. Nechceme mluvit hned o krizi, ale je pravdou, že zejména áčko je výsledkově za očekáváním. Lze říci, že oba naše týmy jsou schopné hrát vyrovnané zápasy, ale chybí něco navíc, co by nám pomohlo bodovat.

I o uplynulém víkendu, konkrétně v sobotu 5.11.2016, odehrály oba naše týmy další zápasy Liberecké ligy mužů. Oba však vyšly bodově na prázdno. Zajímavé je, že všechny čtyři zápasy skončily prohrou našich celků o dva góly.

A tým v obou domácích zápasech dotahoval náskok soupeře, v obou zápasech se povedlo dotáhnout na rozdíl jediného gólu, ale místo vyrovnání přišel v obou zápasech, při naší hře vabank, další gól soupeře a zpečetění jeho vítězství.

B tým hrál v Novém Boru a první zápas vypadal velmi slibně. Po dvou třetinách naši kluci vedli 5:3, třetí třetinu však vůbec nezvládli, asi i pod vlivem závažného zranění kolene jednoho ze spoluhráčů a prohráli ji 0:4. V druhém zápase naši hráči pouze dotahovali náskok soupeře, ale nedotáhli. Světlým bodem bylo, že zápas „nezabalili“ ani za stavu 0:5 a bojovali až do konce.

Statistiky z obou zápasů B týmu najdete v níže přiložených odkazech.

SC Podještědí Český Dub – Florbal Liberec 4:6
SC Podještědí Český Dub – Smědavští Vlci SFBK Frýdlant 6:8
SC Podještědí B – FBC Bestie Česká Lípa C 5:7
https://fis.ceskyflorbal.cz/index.php…
SC Podještědí B – SCC Semily 7:9
https://fis.ceskyflorbal.cz/index.php…

Označeno v Florbal - Muži A, Florbal - Muži B