První výhra Juniorů

Vítězství juniorů V České Lípě se v sobotu osmého února událo to, na co jsme čekali od začátku letošní sezóny. Náš juniorský tým dokázal, díky skvělému výkonu, zvítězit nad týmem FBC Liberec a připsal si tak premiérové vítězství. Kluci ustáli slabší první třetinu, ve druhé třetině soupeři gólově odskočili a ve třetí třetině nepřipustili drama. Kvalitní výkon tak ozdobili třemi body. Ve druhém zápase si neodpustili výpadek v podobě debaklu ve druhé třetině a slušnou třetí třetinou jen zmírnili špatný dojem ze zápasu. I tak gratulujeme klukům i trenérům k prvnímu vítězství a doufáme, že přijde další. Rodičům děkujeme za dopravu a podporu hráčů. – autor: David Rubáš -