První povánoční turnaj

V neděli 15.ledna 2017 odehráli muži A i B týmu své zápasy na turnaji v Turnově. Cíle nebyly vyřčené, ale každý z našich týmů chtěl bodovat alespoň v jednom zápase. To se nakonec podařilo pouze áčku, které dokázalo „urvat“ cenné vítězství v zápase s Kamenickým Šenovem. Zápas se pro nás dvě třetiny nevyvíjel dobře, i když jsme měli střelecky navrch, ale šance jsme neproměňovali, nutno říct, že i díky výborným zákrokům gólmana soupeře. Ve třetí třetině se to naštěstí změnilo, výrazně jsme v ní vyhráli, což nám přineslo výhru v celém zápase. Druhý zápas nám utekl a to zejména kvůli špatnému bránění. I tak jsou tři body dobrý počin.

B tým neodehrál herně špatné zápasy, ale vždy si nechal utéct jednu třetinu, což ho stálo zisk alespoň nějakého bodu. V zápase s Pantery to byla první třetina, v zápase se Lvi to byla druhá třetina. Mrzí zejména druhý zápas, kde se klukům podařil vymazat třígólový náskok soupeře, ale přidat vedoucí branku se jim nepodařilo a Lvi si, jediným svým gólem ve třetí třetině, zajistili vítězství o jediný gól.

Podrobné statistiky zápasů můžete zjistit rozkliknutím níže přiložených odkazů.