Body pro oba mužské týmy

„Áčko“ i „béčko“ si na turnajích 3.února 2018 připsalo po třech bodech. Spokojenost však není úplná. A tým odjel do Smržovky odčinit selhání na turnaji v Semilech, kde získal jen jeden bod, ale to se podařilo jen částečně. První zápas, s nevyzpytatelným Turnovem a navíc bez tří obránců z minulého turnaje, jsme zvládli až nečekaně dobře, všichni hráči i brankář podali zodpovědný, kvalitní výkon a po dvou třetinách jsme vedli výrazným rozdílem, malé komplikace jsme dopustili jen v průběhu třetí třetiny, ale vše jsme ustáli a jasně zvítězili. Ve druhém zápase jsme chtěli hrát stejně soustředěně jako v prvním, ale to se nepovedlo. První třetina nám utekla, prohráli jsme ji 0:3 a to se nakonec ukázalo jako hlavní příčina naší porážky. Druhá třetina ještě nezačala dobře, zbytečné vyloučení Davida Rubáše přineslo další gól v naší síti, pak už jsme však vše zlepšili a výsledkem bylo, že jsme ve druhé třetině hráli 2:2. Třetí třetina pak byla převážně v naší režii a dokázali jsme vyrovnat na 6:6. Vypadalo to, že se nám podaří zápas zvládnout, ale nakonec bylo vše jinak, soupeř se propracoval ke dvěma gólům, na které jsme dokázali reagovat už jen snížením na rozdíl jednoho gólu. Zápas, kterému by slušela remíza, jsme tak ztratili. B tým šel do turnaje s cílem získat tři body, což se mu podařilo, ale na úkor jiného soupeře, než se čekalo. V prvním zápase hrál se Starou gardou z Koberov, která si vzala výpomoc ze svého „Áčka“ a ta byla hodně znát. Vyrovnaný zápas přinesl řadu změn. Po třetinách 1:3 a 3:1 rozhodla třetí třetina. V té se naši kluci ujali vedení o tři góly, aby nakonec o jeden gól prohráli. Ztracené body si náš celek vzal zpět, zcela nečekaně, v zápase s druhým celkem tabulky. Největší překvapení víkendu bylo právě vítězství našich kluků nad celkem Florbal Liberec v poměru 8:7. Základ úspěchu položili již úspěšnou první třetinou a vítězství si už vzít nenechali a dále si užívají vydařenou sezónu. – Drubi -

PS: Děkujeme Mílovi Hrušovskému za skvělé výkony v průběhu sezóny a přejeme brzké zotavení po operaci zlomené kosti kotníku. Drž se kamaráde!

SC Podještědí Český Dub : TJ Turnov B 10 : 5 (3:0; 5:2; 2:3)

SC Podještědí Český Dub : Smědavští Vlci SFbK Frýdlant 6 : 7 (0:3; 2:2; 4:2)

SCP Č.Dub B : TJ Sokol Koberovy – Stará garda 7 : 8 (1:3; 3:1; 3:4)

SCP Č.Dub B : Florbal Liberec 8 : 7