Starší žáci konečně bodovali

Po dvou neúspěšných turnajích, prvním v Benátkách nad Jizerou, kde kluci propadli po stránce herní a slabé bylo i nasazení a druhém v Zákupech, kde se tým snažil, ale výsledky byly opět špatné, se starší žáci SCP představili na domácí palubovce českodubské sportovní haly. Po drobném zásahu do sestavy, jistém zjednodušení hry a kladení důrazu na týmovost došlo ke znatelnému zlepšení výkonů i výsledků.

První zápas sice body nepřinesl, ale troufám si říct, že si naši kluci prohrát nezasloužili, i když jisté fáze zápasu jsme měli zvládnout lépe. Prohra o 1 gól vždy mrzí a zde ještě o to více, neboť jsme rozhodně nebyli horším celkem, ale nebyli jsme produktivní. Všechny nás potěšil uznalý potlesk fanoušků na tribuně, kteří výkon kluků ocenili.

Druhý zápas konečně přinesl vítězství, ale přesto jsme klukům museli po první třetině „promluvit do duše.“ Sice ji 3:0 vyhráli, ale hra byla „nekoukatelná.“ Povzbuzením je, že si kluci naše slova vzali k srdci a následné třetiny opět hráli týmově a potvrdili náš „bojový pokřik“ – „Jsme jeden TÝM !“ Po vítězství si kluci mohli vychutnat radost s fanoušky. Všem, kdo nás přišli podpořit moc děkujeme a budeme se na Vás těšit na dalších turnajích, kde se představí jakýkoli tým SCP.

 

Zápasy starších žáků:

1.turnaj – 21.9. 2014 – Benátky n/J

SCP Český Dub – Ice Men Liberec 0 : 7

SCP Český Dub – Sokol Zákupy 2 : 7

2.turnaj – 11.10. 2014 – Zákupy

SCP Český Dub – Sokol Benátky n/J 2 : 7

SCP Český Dub – Sokol Hodkovice n/M 2 : 8

3.turnaj – 8.11. 2014 – Český Dub

SCP Český Dub – Ice Men Liberec 3 : 4 (1:1; 1:2; 1:1)

SCP Český Dub – Snipers Poděbrady 11 : 2 (3:0; 6:2; 2:0)

Označeno v Florbal - Starší žáci