Oba mužské týmy bodovaly

Sobota 19.11.2016 přinesla oběma mužským týmům další dvě utkání. Oba celky nutně potřebovaly body, což bylo při pohledu na tabulku všem jasné. Každý z týmů odehrál svá utkání na jiném turnaji. „Béčko“ hrálo v Českém Dubě na turnaji, který pořádalo. „Áčko“ absolvovalo své zápasy v liberecké hale míčových sportů.

„Áčko“ čekali velmi silní soupeři, v prvním zápase to byl celek FBC Bestie Česká Lípa C, který měl v tabulce o jedenáct bodů více než náš tým, v druhém narazilo na mužstvo FBC Bílí bagři Liberec D, to mělo více o devět bodů. První zápas byl hodně divoký a vedení se přelévalo ze strany na stranu. Až pár vteřin před koncem rozhodl o vítězství našeho celku Joska Strouhal, který využil vydařeného výhozu brankáře Vládi Glasera. Druhý zápas pak už radost v podobě vítězného popěvku nepřinesl. Bílí bagři předvádí mnohem lepší výkony a hlavně výsledky než v uplynulých sezónách. Dokáží těžit z individuálních výkonů, popř. si pomoci bývalým extraligovým hráčem, což bylo právě v zápase s naším týmem.

„Béčko“ přivítalo Smědavské Vlky z Frýdlantu a Gladiátory z České Lípy. Dalo by se říci hratelné, ale nevyzpytatelné soupeře. Smědavští Vlci se proti uplynulým sezónám hodně zlepšili a k naší smůle se to projevilo i v zápase s naším týmem, který celkem jednoznačně porazili. Druhý zápas byl velmi důležitý z hlediska umístění, neboť Gladiátoři byli a naštěstí můžu napsat i zůstali v tabulce za naším „béčkem“. Utkání bylo od soupeře vedeno velmi tvrdě, ale i tak ho naši kluci dokázali dovést k cenné remíze, přesto, že ještě 4 minuty a 5 vteřin před koncem prohrávali o dva góly.

Výsledky a odkazy na podrobné informace:

SC Podještědí Český Dub – FBC Bestie Česká Lípa C 9 : 8
https://fis.ceskyflorbal.cz/index.php…

SC Podještědí Český Dub – FBC Bílí Bagři Liberec D 2 : 12
https://fis.ceskyflorbal.cz/index.php…

SC Podještědí B – Smědavští Vlci SFBK Frýdlant 3 : 10
https://fis.ceskyflorbal.cz/index.php…

SC Podještědí B – FBK Ladeo Gladiators Česká Lípa B 7 : 7
https://fis.ceskyflorbal.cz/index.php…

Označeno v Florbal - Muži A, Florbal - Muži B