Mladší žáci prokázali zlepšení

V uplynulých dvou víkendech se představily na turnajích v Dolním Bousově a v Liberci naše florbalové naděje. V neděli 19.4. pořádali Bousovští jednorázový turnaj pro ročníky 2003 a mladší. Akce se zúčastnily 4 týmy a naši borci obsadili krásné druhé místo. V napínavé bitvě dokázali porazit DDM Větrník Liberec v samostatných nájezdech poté, co byl výsledek v normální hrací době nerozhodný. Benátky n/J porazili přesvědčivě a s domácím Dolním Bousovem těsně prohráli.

Následující sobotu 25.4. zakončili mladší žáci (ročník 2001 a mladší) posledním turnajem v liberecké aréně soutěžní sezónu Florbalové ligy pro volný čas pořádané DDM Větrník Liberec. Opět si nevedli vůbec špatně, ale přece jen o něco hůře než mladší kolegové. Hodně mrzela prohra o jeden gól s týmem Benátek n/J, naopak potěšila vysoká výhra nad Libercem. Dolní Bousov byl prostě nad síly našeho týmu. Tyto výsledky potvrdily konečné třetí místo našeho celku v tabulce této soutěže.

Všem, kdo se podíleli na obou těchto akcích a všem, kdo pomáhali zajistit bezproblémový průběh celé sezóny patří velké poděkování. Moc děkujeme hráčům a trenérům za čas věnovaný tréninkům a turnajům a gratulujeme.

Výsledky 19.4. 2015, Dolní Bousov, kategorie 2003 a mladší

SC Podještědí Český Dub – DDM Větrník Liberec 4 : 3 (po samostatných nájezdech)

SC Podještědí Český Dub – Benátky nad Jizerou 10 : 2

SC Podještědí Český Dub – Dolní Bousov 3 : 5

Výsledky 25.4. 2015, Liberec, kategorie 2001 a mladší

SC Podještědí Český Dub – DDM Větrník Liberec 10 : 1

SC Podještědí Český Dub – Benátky nad Jizerou 4 : 5

SC Podještědí Český Dub – Dolní Bousov 3 : 8

Tabulka Florbalové ligy pro volný čas mladších žáků;

soutěžní sezóna 2014/2015

1. ZŠ Dolní Bousov

2. TJ Sokol Benátky n/J

3. SC Podještědí Český Dub

4. DDM Větrník Liberec

Označeno v Florbal - Mladší žáci