Juniorům body vyklouzly

Junioři měli v sobotu 7. prosince další možnost vylepšit si bodové skóre. První zápas s FBC Liberec B se vyvíjel slibně a po dvou třetinách jsme dokonce vedli 4:3. Ve třetí třetině však začal úřadovat soupeř a otočil na 4:6. Po šesté brance soupeře přišla správná reakce našeho týmu, vzal si time-out a po něm dvěma rychlými góly srovnal. Necelou minutu před koncem si vzal time-out soupeř a stalo se to, co si nikdo z nás nepřál. Protivník vstřelil dva góly a urval tak vítězství pro sebe. Opět se tak projevila naše nezkušenost a vyzrálost soupeře. Druhý zápas žádné drama nepřinesl. Soupeř rozhodl prakticky již v první třetině a v dalším průběhu si žádné komplikace nepřipustil. – David Rubáš – Zápasy juniorů, sobota 7.12.2019, SH TJ Jiskra Nový Bor: SCP Český Dub – FBC Liberec B 6 : 8 (1:1; 3:2; 2:5) https://fis.ceskyflorbal.cz/index.php?pageid=2519&onlycontent=1&record_id=269739 https://online.ceskyflorbal.cz/20192020/online-269739.htm SCP Český Dub – FBC Česká Lípa 10 : 3 (5:1; 3:1; 2:1) https://fis.ceskyflorbal.cz/index.php?pageid=2519&onlycontent=1&record_id=270343 https://online.ceskyflorbal.cz/20192020/online-270343.htm