A tým potvrdil dvěma vítězstvími třetí místo v tabulce, B tým vyšel bodově naprázdno

V neděli 7.12.2014 se v Novém Boru představily oba naše mužské týmy, které se zde utkaly v historicky prvním derby týmů Sportovního centra Podještědí v rámci jedné soutěže. A tým hrající pod názvem SC Podještědí Český Dub se musel vypořádat s absencí dvou opor týmu Josefa Strouhala a Václava Nedvěda a v poli na místě útočníka nastoupil brankář Tomáš Nohýnek, pro něhož však role útočníka nebyla žádnou novinkou, neboť již loni se na tomto postě představil v několika zápasech ve velmi dobrém světle. Áčko začalo plnit roli favorita hned od první třetiny a zvítězilo přesvědčivým rozdílem. Další toto derby budete moci zhlédnout v dubnu v hale ZŠ Český Dub.

 

Ve druhém zápase čekal A tým obávaný soupeř TJ Turnov B, který hrál s téměř kompletními třemi „lajnami.“ Náš tým ponechal v útoku brankáře Nohýnka, abychom měli kompletní dvě lajny, takže mužstvo zůstalo stejné jako v prvním zápase. A stejně jako v prvním utkání, tak i tentokrát jsme základ úspěchu položili již v první třetině, kde jsme se velmi rychle ujali vedení 3:0 a celkem ji vyhráli 6:2. Další dvě třetiny byly remízové, což znamenalo poměrně jasné vítězství o čtyři góly.

 

B tým, který nastoupil nekompletní již k prvnímu zápasu, musel ve druhém utkání navíc oželet služeb Václava Brože, kterého do zápasu nepustily pracovní povinnosti a stal se celkem snadnou „kořistí“ Bestií Česká Lípa.

 

Zápasy:

SC Podještědí Český Dub – SC Podještědí B 13 : 2 ( 5:0; 3:0; 5:2 )

Góly a asistence SCP Český Dub: Mužák (Bartoň); Bartoň (bez asistence); Mužák (Havelka); Bartoň (Rubáš); Pokorný (bez asistence); Havelka (Bartoň); Nohýnek (Pokorný); Maňák (Hrušovský); Hrušovský (Knížek); Knížek (bez asistence); Bartoň (Rubáš); Nohýnek (Knížek); Pokorný (Rubáš)

Góly a asistence SC Podještědí B: Rosický Lumír (Ardelt); Klíma

Vyloučení: hráno bez vyloučení

 

SC Podještědí Český Dub – TJ Turnov B 10 : 6 ( 6:2; 3:3; 1:1 )

Góly a asistence SCP Český Dub: Hrušovský (Knížek); Pokorný (Knížek); Bartoň (Mužák); Hrušovský (Knížek); Pokorný (Knížek); Rubáš (bez asistence); Bartoň (Rubáš); Bartoň (Glaser); Bartoň (Havelka); Janda (Pokorný)

Vyloučení: 1 : 0 ( David Janda – 2 minuty – vysoká hokejka )

 

SC Podještědí B – FBC Bestie Česká Lípa C 4 : 12 ( 0:4; 0:2; 4:6 )

Góly a asistence SC Podještědí B: Klíma (Rosický Lumír); Klíma (Tomáš); Vogl (Hejzdral);

Seiwald Jiří ( Kurucz ml.)Vyloučení: 2 : 0 ( Jan Tomáš – 2 minuty – sekání; Otakar Kurucz ml. – 2 minuty – sekání)

 

Označeno v Florbal - Muži A, Florbal - Muži B