A tým doma naplno bodoval

V sobotu 22.11.2014 pořádal A tým mužů SCP florbalový turnaj Liberecké ligy mužů ve sportovní hale ZŠ Český Dub. Na domácí palubovce je náš celek v posledních letech velice úspěšný, proto jsme doufali, že bychom mohli uspět i tentokrát. Naše přání se plně vyplnily, neboť

jsme oba naše zápasy vyhráli. Nebyly to však lacino získané body. Oba zápasy byly velice vyrovnané a napínavé až do závěrečných minut. Kdo přišel fandit, může to potvrdit. V prvním zápase to za stavu 5:2 pro nás v 10. minutě 2.třetiny na žádné drama nevypadalo, opak byl však pravdou.

Do konce druhé třetiny soupeř snížil na rozdíl jediného gólu a přesto, že jsme na začátku třetí třetiny vedení zvýšili, necelé 3 minuty před koncem bylo srovnáno a začalo drama, kdo z koho, šance na bodový zisk byly vyrovnané. Rozdílový gól na 7:6 jsmenaštěstí vstřelili my a když jsme v poslední minutě zvýšili na 8:6, bylo jasné, že všechny body zůstanou doma.

Ve druhém zápase čekal náš celek velice kvalitní tým Florbal Liberec, který byl v prvních dvou třetinách lepším týmem a po dvou proměněných přesilovkách vstupoval do třetího dějství s vedením 3:2. Náš celek předvedl bojovnost a velkou touhu po vítězství, která nám přinesla výhru 5:3, když jsme 3.třetinu vyhráli 3:0. Po závěrečné siréně jsme tak mohli spolu se skvělými fanoušky, kterým děkujeme za podporu, slavit nádherná dvě vítězství a zazpívat si oslavnou vítěznou píseň. Ač není mým zvykem vyzdvihovat jednotlivce, velké díky patří brankáři Tomáši Nohýnkovi, který zachytal v zápase s týmem Florbal Liberec skvěle.

 

Zápasy – sobota 22.11.2014 – SH ZŠ Český Dub

SC Podještědí Český Dub – Smědavští Vlci SFBK Frýdlant B 8 : 6 ( třetiny – 3:2 ; 2:2 ; 3:2 )

góly a asistence SCP: Pokorný (Nedvěd); Pokorný (Knížek); Hrušovský (bez asistence); Bartoň (Rubáš); Hrušovský (Pokorný); Pokorný (Knížek); Knížek (bez asistence); Bartoň (Rubáš)

vyloučení – hráno bez vyloučení

 

SC Podještědí Český Dub – Florbal Liberec 5 : 3 ( třetiny – 1:1 ; 1:2 ; 3:0 )

góly a asistence SCP: Pokorný (Hrušovský); Nedvěd (Pokorný); Rubáš (Mužák); Strouhal (Knížek); Hrušovský (Strouhal)

vyloučení – 3 : 2 ; za SCP: Havelka (2minuty: sekání); Havelka (2minuty: zvedání hokejky); Knížek (2minuty: blokování hokejky)

Označeno v Florbal - Muži A