Další florbalový víkend SCP

V sobotu 31.1.2015 se A tým mužů představil opět na domácí palubovce v Českém Dubě, B tým musel o den později, v neděli 1.2.2015 cestovat do liberecké Tipsport arény. Oba týmy dopadly podle očekávání, áčko s jednou prohrou a jednou výhrou, béčko s jednou důstojnou a jednou vysokou prohrou. A tým nejdříve poměřil síly se silnými Gladiátory z České Lípy, kteří opět usilují o postup a po vyrovnané první třetině, kde šel soupeř do vedení až 5 vteřin před jejím koncem, to vypadalo nadějně. Ve druhé a třetí třetině však střelecky dominovali Gladiátoři, zatímco my jsme trefovali tyče, břevna a helmu jejich gólmana. Těšit může snad jen fakt, že jsme proměnili 3 ze 4 přesilovek a skutečnost, že nás fanoušci, po konci zápasu, ocenili potleskem, za což jim moc děkujeme. Zapracovat musíme na trestných stříleních, neboť jsme neproměnili ani jedno ze dvou nařízených v náš prospěch. Ve druhém zápase na nás čekali Vlci z Frýdlantu, kteří v první třetině kousali a dovolili nám udělat si pouze jednogólový náskok. Druhá třetina však byla výsledkově výborná, vyhráli jsme ji 4:0 a udělali si tak rozhodující náskok. Třetí třetina byla rozpačitá a z naší strany zbytečně nervózní. Hladkému průběhu nepomohla ani dlouhá časová prodleva způsobená několika vyloučeními hostů a následným zaznamenáním této skutečnosti do zápisu o utkání. Tato třetina nakonec skončila 2:2, kdy jsme například inkasovali v přesilovce pět na tři a pak dali gól vteřinu před zazněním závěrečné sirény. Opět děkujeme našim věrným divákům za přízeň a podporu.

B tým nastoupil nejprve proti celku ze Semil, který se po špatném začátku výsledkově zvednul, k čemuž mu pomohla i výhra 9:8 nad naším áčkem ve Smržovce. Naše béčko tentokrát neodehrálo špatný zápas, ale na body opět nedosáhlo, i když se mu podařilo v průběhu druhé třetiny smazat dvougólové manko. Druhý zápas měl jasného favorita, který svou úlohu jasně naplnil a nedal našim hráčům šanci na dobrý výsledek.

 

Zápasy:

SC Podještědí Český Dub – FBK Gladiators Česká Lípa  6:13  (třetiny: 3:4; 1:4; 2:5)

góly a asistence SCP: Hrušovský (Knížek); Hrušovský (Strouhal) – v přesilovce; Pokorný (Strouhal) – v přesilovce; Maňák(Bartoň); Pokorný (Strouhal) – 6 vteřin po přesilovce; Pokorný (Hrušovský) – v přesilovce; Stanislav Pokorný neproměnil 2 trestná střílení

vyloučení 1:4, za SCP: David Janda – 2 minuty (sekání)

SC Podještědí Český Dub – Smědavští Vlci SFBK Frýdlant  9:4  (tř.: 3:2; 4:0; 2:2)

góly a asistence SCP: Pokorný(Knížek); Pokorný (Strouhal) – v přesilovce; Strouhal (Knížek); Strouhal (Rubáš); Bartoň (Mužák); Knížek (Pokorný); Knížek (Strouhal); Maňák neproměnil trestná střílení; Strouhal (Knížek); Pokorný (Strouhal)

vyloučení 1:6, za SCP: Milan Hrušovský – 2 minuty (bránění ve hře)

SC Podještědí B – SCC SKP Semily  3:6 (třetiny: 0:2; 2:1; 1:3)

góly a asistence SCP:  Jiří Klíma (trestné střílení); vlastní; Jan Tomáš (Lumír Rosický)

vyloučení: 0:2

SC Podještědí B –FBC Liberec C  0:12 (třetiny: 0:4; 0:2; 0:6)

vyloučení: 2:2, za SCP: Jiří Seiwald – 2´(vysoká hokejka); Tomáš Najman 2´(bránění ve hře)

Označeno v Florbal - Muži A, Uncategorized