Béčko na druhém místě

Béčko si upevnilo druhou příčku

V prvním zápase, který byl přímým soubojem o první příčku v tabulce, to vypadalo nadějně. Po dvou třetinách jsme vedli 4:3. Pak však soupeř ukázal svoji kvalitu, ve třetí třetině nedal našemu celku šanci a dokráčel k jasné výhře. Druhý zápas jako by se hrál bez obran či bez brankářů. Naši borci si v první třetině vypracovali čtyřgólový náskok, který drželi i po dvou třetinách. Třetí třetina pak byla nejhorší, ale slabší chvilku kluci ustáli, nedovolili soupeři srovnat, naopak přidali pojistku a urvali cenné vítězství, kterým našemu celku upevnili druhou příčku v tabulce. – autor: David Rubáš -